לימור פרידמן בונה - מאמנת אישית, מרצה וחוקרת למציאת אהבה

לימור פרידמן בונה

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • אודותיי

  " בשנת 1999 הקמתי חטיבת אינטראקטיב מפוארת בלשכת הפרסום הממשלתית (לפ"ם) אשר נתנה מענה אסטרטגי מקצועי וקריאטיבי לאלפי קמפיינים ופרויקטים בעלי חשיבות ורגישות גבוהים של הממשלה וגופים ציבוריים רבים. פעילות הזרוע האינטראקטיבית של הממשלה סללה את הדרך להעברת המידע הממשלתי לאזרח באמצעות האינטרנט בדרכים יצירתיות.

  זו היתה תקופה מרתקת ומעניינת, בה הבאנו את בשורת האינטרנט והפרסום האינטרנטי למשרדי הממשלה ולגופים ציבוריים ועל ידי כך העצמנו את פיתוח והפצת מגוון השירותים הממשלתיים והמידע באינטרנט. כמו כן, סללנו את דרכם של גופים שהיו נחבאים מעין הציבור לרשת, דוגמת השב"כ והמוסד.

  כעת אני פונה לעסקים במגזר הציבורי והפרטי במשק הישראלי ומציעה להם את תכנון ומיתוג זירת האינטרנט שלהם"

  ***

  לימור פרידמן, 1999–2010 הקימה וניהלה את חטיבת האינטראקטיב בלפ"ם (לשכת הפרסום הממשלתית).

  חטיבת האינטראקטיב בניהולה,הובילה אלפי קמפיינים ופרוייקטים חשובים בהיקף של 20 מיליון ₪ בשנה והעסיקה כשמונה אנשי צוות על בסיס קבוע וקבוצה רחבה של פרילנסרים.

  בין הפרוייקטים הגדולים והחשובים נמנים פרויקט הקמת אתר המוסד ופריצתו לתודעת הציבור, הקמת אתר השב"כ, הקמת אתר הפרסומים והמכרזים הממשלתי, הזכיה הראשונה בתחרות "שטרודל הזהב" לקמפיין האיידס של משרד הבריאות, הקמת אתר 'סבבה' של איכות הסביבה, וכמובן תכנון וביצוע של אלפי קמפיינים ברשת האינטרנט לממשלה לשם הפצת מידע ושירותים לציבור.

  לימור פרידמן בעלת ניסיון עשיר בפרסום בינלאומי באינטרנט, באחריותה בוצעו עשרות קמפיינים לקידום התיירות בישראל עבור משרד התיירות, והסברה בינלאומית לישראל עבור משרד החוץ.  פעולותיה הביאו לזכיה בפרסים בתחרויות אינטרנט.


   
BizMakeBiz פותח ע"י